Serwis

Personel serwisu ATA-TECHNIK to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są na bieżąco ze zmianami w technologii silników i ich serwisu – praktycznie i teoretycznie. Dealerzy i dystrybutorzy McCormick są Twoim najlepszym źródłem fachowego serwisu, wiedzy i oryginalnych części do silników. To jest jeden z wielu powodów, dla którego warto zaufać marce McCormick.

Serwis

Firma ATA-TECHNIK gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki i inne maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów.

Jako klient firmy ATA-TECHNIK masz do dyspozycji wyspecjalizowany zespół mechaników, który zapewni zarówno części jak i serwis zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował.

Nowoczesne maszyny i urządzenia, ich nowatorskie rozwiązania i wciąż wchodzące na rynek nowe modele maszyn, wymuszają aby serwis był sprawny, fachowy, terminowy i kompetentny. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby Klienci kupujący u nas maszyny byli pewni, że usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są z należytą starannością i terminowością.

Poprzez regularną organizację szkoleń cięgle podnosimy nasze kwalifikacje i zapewniamy serwis posiadający odpowiednie umiejętności i wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i ich najnowszych rozwiązań.

Ciągniki McCormick są znane z niezawodności i ekonomicznej eksploatacji, konserwacji i serwisowania. Konstrukcja ciągników umożliwia łatwą konserwację i dostępność punktów serwisowych. To z kolei przyczynia się do niskich kosztów eksploatacji, gdyż prace konserwacyjne nie zajmują dużo czasu i nie przerywają na dłużej Twojej pracy.

Możesz polegać na dobrze wyszkolonym profesjonalnym punkcie serwisowym ATA-TECHNIK, który posiada odpowiednie narzędzia i sprzęt do każdej pracy przy Twoich maszynach.